תחזית אסטרולוגית

תחזית שבועית לשבוע שבין 06/10/2011- 12/10/2011
 

 

 צילה שיר אל

 

לקבלת התחזית השבועית כל שבוע ישירות למייל יש להקליק כאן 


בימים אלה בהם חוגג מזל מאזניים את יום ההולדת. מומלץ לכם לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימיםאלו מכם שנולדו במזלות האוויר והאש : דלי, תאומים, טלה, אריה וקשת -  מוזמנים גם אתם לקרוא את הכתוב, ולהקיש מהנאמר, ביחס לעצמכם.
מזל מאזניים והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים
מזל מאזניים עם מזל מאזניים – זהו קשר הגיוני ושכלתני המושתת על יחסים בין אישיים הרמוניים מתוך שמירה על סביבה אסטטית ונעימה. היו צפויים לקשיים ביצירת אינטימיות בגלל חוסר הרצון להתעמק ביחסים בין אישיים.  קשר סביר !
מזל מאזניים עם מזל עקרב –  למרות שקשר בין שני מזלות עוקבים עשוי להצליח, הרי שזהו קשר קשה כיוון שהצרכים האישיים של שני מזלות אלו בזוגיות שונים לחלוטין זה מזו. העקרב ירגיש שאין לו את העומק הרגשי לו הוא מצפה והמאזניים לא יבין מה רוצים ממנו. לא מומלץ!
מזל מאזניים עם מזל קשת – שילוב שני מזלות אלו בזוגיות עשוי להצליח ולהיות מועיל לשני הצדדים לאורך זמן רב. הם מרגישים נינוח האחד עם השני, והקשת הקליל ידחוף את המאזניים לעשייה לא שגרתית ומהנה. זהו אחד הקשרים היותר מוצלחים של גלגל המזלות.
מזל מאזניים עם מזל גדי –  שילוב שני מזלות אלו בזוגיות עשוי להוליד יחסים של אהבה/ שנאה למרות שהם עשויים להתחיל במשיכה הדדית גדולה. כל אחד מהצדדים יקנא בתחילת הקשר בנתונים האישיים של הצד שכנגד, עובדה שתוביל ל"יחד", ואולם בהמשך, ייתכנו מלחמת כוחות!
מזל מאזניים עם מזל דלי – שילוב שני מזלות אויר אלו יכול להוליד קשר מעניין ואטרקטיבי. אל תצפו לעומק רגשי ולחוויות עמוקות, לעומת זאת אתם יכולים לצפות ליחסים לא שגרתיים אשר יגרמו לכם לסיפוק רב. זהו קשר מומלץ, במידה ואתם לא שוכחים לעשות תאומי ציפיות!
מזל מאזניים עם מזל דגים – כמעט ולא תמצאו את הקשר הזה מתקיים במציאות בגלל השינויים בצרכים החברתיים והרגשיים של שני מזלות אלו. המאזניים לא יכול לתת מעצמו לעומק ומעדיף גינונים חיצוניים, ולעומת זאת -הדגים מחפש קשר סימביוטי. לא מומלץ !
מזל מאזניים עם מזל טלה – שני מזלות אלו נחשבים למזלות המתאימים מבחינה אסטרולוגית כיוון שהם משלימים זה את זו ומקושרים עם אלמנט האוויר והאש הידועים כמפרים האחד את השני. שילוב מעניין ואטרקטיבי עם הרבה עליות ומורדות. צפו להתרגשויות !
מזל מאזניים עם מזל שור – שני מזלות אלו נשלטים על ידי הכוכב וונוס ועל כן, עשוי להיות כאן שילוב מוצלח במיוחד. הבית יתפוס מקום מאוד נכבד ביחסים האישיים ובכל פעם תרצו לחדש ולשפץ את הקיים. הטעם שלכם יהיה דומה בנושאים רבים , כך שתוכלו להפרות האחד את השני בקשר. מומלץ!
מזל מאזניים עם מזל תאומים - שילוב שני מזלות אלו יכול להניב זוגיות טובה ומוצלחת בגלל צרכי .
מזל מאזניים עם מזל סרטן - שילוב שני מזלות אלו עלול ליצור ניגוד אינטרסים בראיית העולם של שני הצדדים. הסרטן יכניס חשיבה רגשית לכל פעולה ואילו המאזניים לא ישקיע יותר מדי רגש, כך שהסרטן ימצא את עצמו בכל פעם נפגע מחדש. לאורך זמן, קשר לא אפשרי !
מזל מאזניים עם מזל אריה - שני מזלות אלה יכולים לחיות יחדיו בהתאמה רב , כיוון ששניהם מזינים זה את זו ויכולים להשלים האחד את צורכי השנייה. המאזניים יכין לאריה את כל הבמה והמרחב שהוא צריך, וזה ייהנה מכך בכל רגע. שני המזלות יצאו מסופקים !!
מזל מאזניים עם מזל בתולה - זהו זיווג די רגיל ואפשרי. שני מזלות אלו לא מעניקים מעצמם עד הסוף למרות שכלפי חוץ נראה שהם בעלי נתינה רבה לזולת. ואולם, האמת היא, ששניהם מאוד מחושבים בכל התחומים.ולכן לא יפריעו זה לזו וימשיכו בשגרת היום הרגילה.

• להזכירכם, ההתאמות הינן כלליות
•  כדי לבדוק התאמה זוגית, מומלץ להכין מפה אישית.

בברכת התאמה זוגית מוצלחת
צילה שיר אל
0522248626


 

 לראש העמוד

לצפייה בתחזית השבועית שלכם הקליקו בעדינות על המזל

טלה  שור תאומים  סרטן  אריה  בתולה

מאזניים   עקרב   קשת   גדי   דלי  דגים

טיפ לילדי השבוע – הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם ויביא לכם רגעים טובים של אהבה, נחמדות ופופולאריות במקומות שבהם חשוב לכם מאוד להרגיש נאהבים ורצויים.

 

 טלה

אתם נמצאים בתקופה שהיא כמחצית השנה שלאחר יום ההולדת ואתם נמצאים בתקופה מאוד טעונה עבורכם כיוון שאתם עושים חשבונות נפש רבים ביחס להישגים שלכם בשנה האחרונה עד עכשיו. מערכות יחסים עם קרובים לכם, מאוד מדאיגות אתכם ואתם מנסים לבחון את עצמכם דרך טעויות העבר על מנת לנסות ולתקן מערכות יחסים שהתקלקלו. אין כמו תקופת החגים לשיקום מערכות יחסים.

 שור

מרכז האנרגיה שלכם נמצא עכשיו בכל הקשור לנושאי עבודה. זה הזמן שלכם לגייס את כל המשאבים על מנת לקדם את עצמכם והעסק שלכם, בין אם אתם עצמאיים ובין אם אתם שכירים. הייחודיות שלכם בולטת בשלב זה בעוצמות גבוהות עד כדי כך שאתם יכולים לקבל את ההערכה והקידום להם אתם שואפים. עד לחודש דצמבר עדיין תגששו דרכים נוספות אך לאחר מכן, הכול יבוא על מקומו בשלום.
                 

 תאומים

אתם עסוקים עכשיו בשיפוץ הסביבה הקרובה שלכם מאחר ואתם מושפעים מביקורו של הכוכב מארס במקום המקושר עם תנאי סביבת המגורים שלכם. זה הזמן לבחון את הישן במגמה להביא לחייכם עוצמות חדשות ועובדות חיים מרעננות שיסעירו את נפשכם ויגרמו לכם לחייך כיוון שאינכם יכולים לשאת שגרה לאורך זמן. בית היצירתיות שלכם אכן מופעל ונראה שתמצאו דרכים רבות ומגוונות להעשיר את עולמכם האישי.

בשבוע הקרוב תהיו מעורבים מאוד בכל הקשור לתא המשפחתי של חייכם. מאחר והכוכבים מפעילים אתכם בזוית מאתגרת, נראה שלא תמיד תהיו מרוצים מסך כל ההתנהלות של האנשים האחרים בקרבתכם. ואולם , לא תהיה לכם ברירה אלא להסתגל לנסיבות הקיימות ולנסות לפעול בשיתוף עם האחרים. נצלו את החגים לחידוש מערכות יחסים וחברויות שלאחרונה התרחקתם מהם.

אריה

במהלך כל החודש הקרוב יימצא הכוכב מארס במזל שלכם כך שנראה שלאחר תקופה של חוסר וודאות בנושאים מסוימים בחייכם, תקבלו את כל המרץ והאנרגיה לפעול. תהיו מוקפים בהרבה עשייה ופעולה ונראה שתרגישו שיש לכם את הכוחות הנדרשים לפעולה שקולה ואסרטיבית. מרבית הכוכבים שלכם נמצאים במקום המקושר עם הסביבה הקרובה, כך שנראה שבמשך החגים תהיו עסוקים בענייני משפחה.

 בתולה

הכוכב מארס נמצא אצלכם במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן, נראה שזוהי תקופה שבה אתם הרבה יותר מכונסים בתוך עצמכם עם צורך חזק מאוד בקבלת תשובות מהיקום מדוע ולמה דברים מתרחשים בחייכם בדרך מסוימת. גם הפחדים שלכם יוצאים החוצה ואין לכם ברירה אלא להתעמת איתם ולקבל תובנות חדשות על עצמכם דרך התמודדות עם הנושאים הרגישים ביותר עבורכם.

מאזניים

תקופת יום ההולדת השנה מביאה איתה עבורכם ימים חדשים של עשייה מהנה בגלל העובדה שהכוכב וונוס נמצא במזל שלכם והוא זה אשר גם שולט במזל שלכם. ואולם, בשבוע הזה תאלצו להודות ביניכם לבין עצמכם שאתם סומכים בעיקר על עצמכם בהוצאה לפועל של דברים, כיוון שאתם אלה שיודעים בדיוק כיצד אתם רוצים שהדברים יתנהלו. בעוד כחודש תחזור אליכם האנרגיה ותמשיכו בחייכם כרגיל.

 עקרב

ישבחודש הקרוב אתם נכנסים לתקופה הנקראת תקופת טרום יום ההולדת. תקופה זו אינה קלה עבורכם כיוון שהמקום המואר ביותר אצלכם עכשיו הוא בית תת ההכרה ולכן, אתם מכונסים יותר בעצמכם ומחפשים תשובות לתחומים שלאחרונה העסיקו אתכם במיוחד בגלל נסיבות החיים. את המחשבות והרגשות שלכם מומלץ לכם להשאיר לעצמכם בפרק זמן זה, עד אשר תהיו בטוחים בעשייה שלכם.

קשת
 אמבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה של התעוררות כיוון שמרבית הכוכבים שלכם נמצאים בבית החברים והחברה. זוהי תקופה שבה תרגישו יותר מקובלים והחברים יתפסו מקום יותר משמעותי בחייכם. גם מבחינה מקצועית נראה שאתם עוברים שינויים ואתם יותר מוערכים בעיני האחרים. זה הזמן להרחיב את תחומי עבודתכם למקומות יותר רחוקים ולנסוע לכל מקום שבו יש לכם הזדמנות לשדרג את עצמכם מקצועית.

  גדי

למרות שתקופת החגים ידועה כתקופה שבה הדברים פחות זזים , הרי שדווקא עבורכם מסתמנת תקופה זו כימים של דינאמיקה ועשייה. נראה שאתם נחושים בדעתכם להמשיך בתוכניותיכם ולא תמיד הדבר עולה בידיכם כפי שאתם מעוניינים. ואולם, במידה ותוכלו להתפשר קצת עם האחרים ולבוא לקראתם – הרי שאתם נמצאים בתקופה שבה תוכלו ליהנות מפרות השקעתכם בעקבות העבודה הקשה שנאלצתם לעשות.

 

הכוכב מארס מבקר אצלכם בבית השותפויות והזוגיות כך שנראה שאתם עושים חשבונות נפש בתחומים השונים עם חייכם ובכל פעם שאתם נקלעים לחוסר וודאות אתם מגיבים בחוסר סובלנות. זה הזמן להכריח את עצמכם למתן את תגובותיכם ביחס למציאות על מנת לא להרחיק מכם את האנשים הפוטנציאלים המתאימים לכם. את העזרה והתמיכה שתקבלו, מומלץ לכם להפנות לאפיקים חיוביים.

 דגים

בית העבודה שלכם מופעל על ידי הכוכב מארס המביא איתו הרבה עבודה , עשייה ובעיקר את האנרגיה המתאימה על מנת שתוכלו להצליח במה שאתם מתכננים. בית הכספים שלכם אינו יציב, כך שאינכם יכולים לפעול בחופשיות בכל פעם שאתם רוצים להוציא כספים על מותרות. בעיקרון,  בתקופה זו של חייכם מומלץ לא להוציא כספים שאינכם חייבים אותם לצרכיכם היום יומיים.

 לראש הדף

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

*התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות, לתחזית פרטית מומלץ להכין מפה אישית.

 אודות צילה שיר אל